HomeWarto przeczytaćDrzwi otwarte a kaloryfery grzeją…

Drzwi otwarte a kaloryfery grzeją…

ogrzewanie bloki

Ładna jesienna aura sprawia, że niektórzy lokatorzy bloków w Poddębicach zostawiają otwarte drzwi do klatek schodowych. Poza tym, że jest to zaproszenie dla złodziei, jest jeszcze jeden problem. Nie ma oszczędności ciepła. Niektórzy krytykują takie zachowanie.

– Ogrzewanie tanie nie jest. Wszyscy lokatorzy płacą za ciepło, a niektórzy zostawiają otwarte drzwi i nie martwią się o straty. Tak nie powinno być. Jeśli już są tacy lokatorzy, którzy pozostawiają otwarte drzwi, to chociaż administracja powinna zakręcić kaloryfery na klatkach – usłyszeliśmy od jednego z lokatorów.

Przemysław Jaszczak, prezes TBS w Poddębicach, potwierdza, że problem jest złożony.

– Niektórzy lokatorzy chcą, aby kaloryfery były włączone na klatkach schodowych, inni wręcz przeciwnie – mówi szef TBS. – W ciepłe dni rzeczywiście jest wiele klatek otwartych, ale pogoda jest zmienna i dziś jest ciepło, a jutro może być chłodno. Raczej nie jest możliwe, abyśmy jednego dnia chodzili po blokach i zakręcali kaloryfery na klatkach, a drugiego dnia włączali ogrzewanie na klatkach. Zastanowimy się nad znalezieniem złotego środka, choć na pewno nie będzie to takie proste.

Cóż za informacja
Zuchwała kradzież
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.