HomePowiat42-latka nie przeżyła! Policjanci wyjaśniają okoliczności tragedii

42-latka nie przeżyła! Policjanci wyjaśniają okoliczności tragedii

tragedia wypadek

Poddębiccy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło 26 sierpnia 2023 roku w miejscowości Człopy. W następstwie tego zdarzenia zmarła jedna osoba.

26 sierpnia 2023 roku około godziny 11:17 policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 72 w miejscowości Człopy na terenie gminy Uniejów. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca pojazdem osobowym marki Toyota w nieznanych na tę chwilę okolicznościach zjechała na przeciwległy pas ruchu co doprowadziło do czołowego zderzenia z pojazdem ciężarowym. 42-latkę, po uprzednich czynnościach ratowniczych, przetransportowano Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Łodzi. Pomimo podjętych działań, kobieta zmarła kolejnego dnia. Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe.

– Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia pod nadzorem prokuratury. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach. Dostosowujmy prędkość do warunków panujących na drodze oraz do własnych umiejętności. Nadmierna prędkość, brawura, brak uwagi i koncentracji może doprowadzić do tragedii. Pamiętajmy też, aby w podróż wybierać się wypoczętym, a swoją uwagę skoncentrować na tym co dzieje się na drodze – mówi mł. asp. Sylwia Kaźmierczak, oficer prasowy KPP w Poddębicach.

Pijaństwo przy sąd
Dramat na Jeziorsku!
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.