jurek owsiak

Serce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaczęło już bić w rytmie zbliżającego się Finału. Mimo obostrzeń, 30 stycznia w Poddębicach będzie się działo! Szczególnie dla rodzin z dziećmi, pod kątem których przygotowano najwięcej zabaw. Nie umknęło to uwadze samego Jurka Owsiaka, który nagrał specjalny filmik z zaproszeniem dla mieszkańców Poddębic.

Jakie atrakcje zaplanowano?

Już o 11:00 w Ogrodzie Zmysłów startuje Bieg WOŚP Poddębice koordynowany przez Klub Biegacza Zdyszani.pl

Godzinę później, o 12.00 startują atrakcje dla rodzin na kompleksie boisk przy LO Poddębice (wejście od strony ulicy Szkolnej).

Oprócz występów artystycznych zaplanowano animacje dla dzieci, warsztaty ceramiczne, możliwość przejazdu limuzyną, pokaz wozów strażackich i bliskie spotkania z alpakami.

Na miejscu będzie też dostępne stoisko z ciepłymi napojami i ciastami domowego wypieku. Będzie można wziąć udział w loterii fantowej, zapleść warkoczyki i pomalować buzie.

O 13.00 w Centrum Turystyki i Rekreacji w Byczynie rozpocznie się WOŚPowe morsowanie zakończone ogniskiem i poczęstunkiem.

O 15.00 – start transmisji na żywo z poddębickiego sztabu WOŚP. Nie zabraknie ciekawostek, niezwykłych licytacji i występów artystycznych.

Przez cały dzień na ulicach powiatu będzie można spotkać wolontariuszy z puszkami, a na serwisie allegro już od kilku dni wystawionych jest prawie 200 licytacji, z których cały dochód będzie przeznaczony na WOŚP.

Link do aukcji: https://allegro.pl/uzytkownik/LicealistaPodd

Możesz wesprzeć WOŚP nie wychodząc z domu, wystarczy, że przekażesz swój datek poprzez eSkarbonkę: https://eskarbonka.wosp.org.pl/jpm9hd

Kwestujących będzie można spotkać przed kościołami w czterech gminach powiatu w Poddębicach, Pęczniewie, Wartkowicach, Kałowie, Turze, Niewieszu, Niemysłowie, Bałdrzychowie, Dalikowie, Domaniewie oraz Bronowie.

https://youtube.com/watch?v=5FvEB8T4iAw%3Ffeature%3Doembed
Tagi postu:
Miss z Poddębic
Fontanna zamiast "Ha
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.