HomeTematy dniaZ golfa został wrak! Kierowca zginął na miejscu!

Z golfa został wrak! Kierowca zginął na miejscu!

śmiertelny wypadek

Przód i bok samochodu osobowego – po uderzeniu w drzewo – został kompletnie zmiażdżony. Kierowca golfa najprawdopodobniej znacznie przekroczył prędkość. Jak doszło do tej tragedii?

Poddębiccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności nocnego wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Po północy w miejscowości Bronówek kierujący samochodem osobowym marki Golf z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku wypadku śmierć poniósł 45- letni kierujący pojazdem.

– W nocy z 9 na 10 października 2023 roku, dyżurny poddębickiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego, do którego doszło na drodze DW469 w miejscowości Bronówek, gmina Wartkowice. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 45-letni kierowca golfa zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń kierowca zginął na miejscu zdarzenia. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny oraz okoliczności wypadku – informuje sierż. Alicja Bartczak z poddębickiej policji.

Kierowca jechał sam.

Mieszkańcy apelują
Prawie 28 mln zł tr
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.