HomeGaleriaStrażacy z gm. Zadzim ponownie najlepsi w powiecie

Strażacy z gm. Zadzim ponownie najlepsi w powiecie

strażacy z zadzimia

W Dalikowie odbyły się VII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze. W strażackich potyczkach wystartowało 12 męskich drużyn pożarniczych i 5 żeńskich. Gminę Zadzim w tegorocznych zawodach reprezentowali druhowie z Zygier i Małynia oraz druhny z Chodaków.
Zawodnicy z gm. Zadzim wykazali się dużymi umiejętnościami i przygotowaniem, zarówno w sztafecie pożarniczej jak i ćwiczeniu bojowym. W klasyfikacji ogólnej drużyna męska z Zygier oraz żeńska z Chodaków zajęła 1. miejsca w swoich grupach, broniąc tym samym tytułów sprzed trzech lat. Bardzo dobry wynik uzyskali także druhowie z OSP Małyń, plasując się na wysokiej 6 pozycji.
Na zakończenie zawodów zawodnicy odbierali puchary, dyplomy i nagrody za zajęte miejsca oraz za włożony trud i wysiłek w dobre przygotowanie się do rywalizacji.

– Jako wójt gminy Zadzim jestem dumny, że nasi strażacy po raz kolejny odnieśli podwójny sukces w powiecie – mówi Krzysztof Woźniak. – To świadczy o bardzo dobrym przygotowaniu do działań bojowych ratujących życie, zdrowie lub dobytek. Mieszkańcy naszej gminy mogą czuć się bezpieczniej.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów na Wojewódzkich Zawodach Sportowo-Pożarniczych, które odbędą się 11 września br. w Łowiczu.

Słodko jak w niebie
Śnięte ryby w Nerz
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.