HomeGaleriaPolicjantki zaplatały warkocze i robiły tatuaże…

Policjantki zaplatały warkocze i robiły tatuaże…

zaplatały warkocze

Już po raz 32 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W wydarzenie to zaangażowali się poddębiccy policjanci, którzy czuwali nad bezpieczeństwem uczestników oraz osób kwestujących, a także aktywnie włączyli się w wielki Finał. W hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Poddębicach funkcjonariusze na promocyjnym stoisku przybliżyli uczestnikom wydarzenia swoją służbę oraz zaprezentowali wyposażenie wykorzystywane w codziennej służbie. Nie zabrakło również wielu niespodzianek.

W poddębickim Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Łęczyckiej, gdzie odbywał się finał WOŚP wystawione zostało policyjne stanowisko. Zaprezentowano wyposażenie, które na co dzień jest wykorzystywane przez policjantów. Najmłodsi przymierzali sprzęt, jakiego używają policjanci zabezpieczający mecze i przyglądali się uzbrojeniu funkcjonariuszy.

Nie lada niespodzianką było malowanie twarzy, wykonywanie brokatowych tatuaży i zaplatanie warkoczy przez policjantki. Mundurowi prowadzili także zbiórkę pieniędzy przy swoim stoisku. Policjanci podczas Finału zebrali ponad 1200 złotych. Zgodnie z celem tegorocznej zbiórki „Płuca po pandemii” środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Tagi postu:
Kolejna linia autobu
"Wężykiem" przez P
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.