HomeTematy dniaNarkotyki ukrył w zabawkach

Narkotyki ukrył w zabawkach

narkotyki w zabawkach

Policjanci z Poddębic zatrzymali 23-latka który posiadał narkotyki. Po przeszukaniu mieszkania, w dziecięcych zabawkach i kartonowym pudełku ujawnili 75 gramów marihuany. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

24 października 2022 roku funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach po uzyskaniu informacji o osobie mogącej posiadać narkotyki, natychmiast rozpoczęli weryfikację tej wiadomości. Kryminalni szybko namierzyli pojazd, którym przemieszczał się mężczyzna. Zatrzymali i skontrolowali kierującego. Policjanci w bagażniku samochodu 23-latka znaleźli dwa foliowe worki z roślinnym suszem o intensywnym zapachu.

– Mężczyzna próbował wmówić policjantom historię o znalezisku w lesie, bezskutecznie. Funkcjonariusze przeszukali miejsce zamieszkania poddębiczanina. W dziecięcych zabawkach oraz na lodówce w kartonowym pudełku, łącznie znaleźli 75 gramów marihuany. Pozostałe substancje odnalezione w samochodzie mężczyzny zostaną poddane badaniom w celu uzyskania informacji o ich pochodzeniu. Teraz za swoje zachowanie mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności – informuje sierż. sztab. Sylwia Kaźmierczak, oficer prasowy KPP w Poddębicach.

Parkomaty w Poddębi
Poddębiczanka wywal
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.