HomeTematy dniaKrytyka term w Poddębicach! Co z tym saunowaniem?

Krytyka term w Poddębicach! Co z tym saunowaniem?

sauna

Na profilu poddębickich term można natknąć się na ostrą krytykę obiektu. Pan Kamil z Wadowic napisał z przekąsem, że termy w Poddębicach należałoby umieścić w kategorii „Promotor antywzorców saunowych”. O co chodzi?

„Polecam doczytać sobie zasady poprawnego saunowania i wytyczne sanitarno-higieniczne dla saun, a nie pisać takich bzdur. Po tym wpisie będziemy zmuszeni umieścić Państwa obiekt w czołówce obiektów nominowanych w Plebiscycie Sauna Info 2023 w kategorii: promotor antywzorców saunowych. Proszę nie udaremniać wieloletnich działań edukacyjnych w zakresie rozwoju kultury saunowania w Polsce” – napisał w komentarzach pan Kamil.

Co tak zdenerwowało miłośnika saunowania, że aż tak bardzo skrytykował poddębickie termy? Czy rzeczywiście termy nie zwracają uwagi na to, w jaki sposób należy korzystać z saun?

„Termy Poddębice jak najbardziej namawiają swoich gości do korzystania z saun w sposób nietekstylny, bez strojów kąpielowych, i nigdy nie było inaczej. W niedziele w saunach obowiązuje strefa nietekstylna. Wielu gości jednak decyduje się na to samodzielnie w pozostałe dni. Sugerujemy również zmywanie makijażu i ściąganie biżuterii, by nie podrażnić skóry.

W poście napisaliśmy, że w niektórych obiektach dopuszcza się noszenie stroju kąpielowego i należy zapytać obsługę takiego miejsca, jakie zasady tam obowiązują. Było to nic więcej jak stwierdzenie faktu, że część miejsc wymaga wchodzenia bez stroju, część nie. My, jak wspomnieliśmy wyżej, zachęcamy i sugerujemy by korzystać z saun bez stroju a w niedziele jest wręcz taki obowiązek. Dziękujemy za troskę o zdrowie naszych gości” – odpowiadają termy w Poddębicach.

Zatrważające dane!
Łódzkie na plus. P
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.