HomeWarto przeczytaćJuż można wskoczyć do basenów termalnych! Jakie są ceny?

Już można wskoczyć do basenów termalnych! Jakie są ceny?

baseny poddębice

Nie chcesz czekać do 1 maja? Przyjdź i skorzystaj już teraz z termalnego relaksu – reklamują się na stronie www termy w Poddębicach.

Przypomnijmy, że oficjalne otwarcie basenów w majówkę.

Co jeszcze można przeczytać o termach i jakie ustalono ceny?

Centrum Wodolecznictwa i Rekreacji – Termy Poddębice wykorzystuje naturalne wody geotermalne.

Tworzy je 7 basenów zewnętrznych i wewnętrznych o łącznej powierzchni lustra wody ok. 2300 m2. Moc pozytywnych emocji uzupełniają pełne relaksacyjnych doznań strefy saun oraz strefa SPA. Kompleks wyróżniają nigdzie indziej niespotykane rozwiązania dla osób starszych i niepełnosprawnych – czytamy.

Specjalnie wydzielone strefy szatniowe, natryski, toalety, pochylnie basenowe, wysięgniki, wózki, poręcze, pochwyty i wiele innych. To wszystko po to, aby przestrzeń kompleksu Termy Poddębice była w pełni dostępna i przyjazna dla każdego.

Jak można się dowiedzieć z informacji na stronie internetowej term, woda termalna wydobywana jest z głębokości 2101 metrów i ma 27 tysięcy lat. Szczególnym jej walorem jest temperatura: 72 ° oraz pierwotna czystość pod względem chemicznym i mikrobiologicznym. Woda ma charakter wodorowęglanowo – sodowo – krzemionkowo – wapniowy. Jest hipertermalna i niskozmineralizowana.

Tagi postu:
Coś niebywałego! W
Co dalej z oddziała
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.