HomeTylko u nasInwestycja na Przyszłość

Inwestycja na Przyszłość

przyszłość parking

Nowy parking na pewno jest potrzebny – mówią kierowcy. A jak inwestycję oceniają lokatorzy, którzy nie mają samochodów?

Osiem dodatkowych miejsc parkingowych przybędzie pod blokiem na ul. Przyszłość w Poddębicach. Tej inwestycji TBS-u nie mogli się doczekać zmotoryzowani lokatorzy.

– Postanowiliśmy ruszyć z budową parkingu przed pracami remontowymi ulicy Przyszłość – mówi Przemysław Jaszczak, prezes TBS w Poddębicach. – Chodzi o to, aby kierowcy, podczas zaplanowanego przez miasto remontu ulicy, mieli więcej miejsc do parkowania.

Trzeba przyznać, że w całym mieście – podobnie jak w innych miastach w Polsce – brakuje na osiedlach miejsc parkingowych. Przy ul. Przyszłość jest podobnie. Niejednokrotnie policja interweniowała po zgłoszeniach lokatorów, którzy denerwowali się na kierowców parkujących na trawnikach – tuż pod blokiem.

Jak jest teraz? Czy lokatorzy, szczególnie mieszkań na parterze, nie skarżą się na nowy parking pod oknami?

– Przyszedł do nas jeden lokator, który chciał poznać szczegóły tej inwestycji – przyznaje szef poddębickiego TBS-u. – Ostatecznie, zaakceptował inwestycję. Muszę dodać, że o nowy parking już od dawna zabiegali kierowcy. Większość lokatorów bloku jest pozytywnie nastawiona do naszej inwestycji.

W Poddębicach miesz
W dniu wagarowicza p
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.