HomeTematy dniaGdzie jest staruszek? Czy żyje?

Gdzie jest staruszek? Czy żyje?

poszukiwania staruszka

Na te pytania, niestety, wciąż nie ma odpowiedzi. Już ponad tydzień poszukiwany jest zaginiony 90-latek z gminy Zadzim. Udało nam się dowiedzieć, że senior poszedł do lasu na grzyby. W akcję poszukiwawczą zaangażowane są znaczne siły ludzi i sprzętu.

– Nadal trwają poszukiwania 90-letniego Józefa Bartkiewicza – mówi sierż. Alicja Bartczak z KPP w Poddębicach. – W akcję zaangażowani są policjanci, strażacy. Wykorzystany jest pies tropiący a także dron z kamerą termowizyjną.

Przypomnijmy, że zawiadomienie o zaginięciu staruszka policja odebrała 5 października.

Rysopis zaginionego: 90 lat, wzrost 170 centymetrów, szczupła budowa ciała, włosy krótkie siwe (łysienie w części środkowej), oczy niebieskie, na twarzy kilkudniowy zarost, widoczne braki w uzębieniu, lekki niedowład prawej ręki, niewyraźna mowa. Brak danych dotyczących ubioru.
Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego lub mają informacje o losie mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach, ulica Targowa 22, telefon 47 845 22 11 lub z numerem alarmowym 112.

Zamiast warzyw 65- l
To miała być najno
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.