HomeTematy dniaCzy w Poddębicach będą lofty, centrum rozrywki lub apartamenty?

Czy w Poddębicach będą lofty, centrum rozrywki lub apartamenty?

młyn na sprzedaż

Można kupić młyn przy Kilińskiego. Oferta przeznaczona jest dla tych, którzy posiadają sporo gotówki. Nieruchomość została bowiem wyceniona na milion osiemset tysięcy złotych!

Na stronie biura nieruchomości można przeczytać, że młyn jest wyjątkowo atrakcyjną nieruchomością komercyjną z dużym potencjałem.

„Jest to historyczny 5 piętrowy budynek po dawnym młynie zbożowym o powierzchni całkowitej 688 m2, usytuowany na działce o powierzchni 0,1346 ha z przeznaczeniem mieszkalno-usługowym oraz możliwością wykupienia od miasta działki sąsiadującej. Nieruchomość doskonale nadaje się na nowoczesne apartamenty, restauracja z częścią hotelową, Centrum SPA, lofty czy chociażby centrum rozrywki. Młyn, wybudowany na początku XX wieku, jest murowany z czerwonej cegły i posiada dwuspadowy dach, pokryty blachodachówką i papą. Główne atuty nieruchomości to brak wykończeń – do indywidualnej aranżacji, oraz bliskość terenów zielonych i ZOO Borysew (2.2 km) oraz kompleks basenów geotermalnych (1.5 km) Mury oraz fundament są w świetnej kondycji, istnieje możliwość przekształcenia budynku niskim kosztem. Media: prąd, woda, siła. Gaz w drodze. Na budynku znajdują się nadajniki internetowe lokalnej firm, za które właściciel nieruchomości otrzymuje miesięcznie 2000 zł” – czytamy w ofercie.

Warto wspomnieć, że nieruchomość znajduje się pod opieką konserwatora zabytków.

Nie udało nam się skontaktować z właścicielami.

Wysokie mandaty dla
To był pyszny konku
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.