HomeTematy dniaCo stało się z 53-latkiem? Policja prowadzi poszukiwania mężczyzny

Co stało się z 53-latkiem? Policja prowadzi poszukiwania mężczyzny

policja poddębice

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach prowadzą poszukiwania za zaginionym Krzysztofem Włodarczykiem. Mężczyzna ostatni raz widziany był 14 kwietnia 2023 roku w Łodzi przy ulicy Sienkiewicza. Do tej pory nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Każda osoba posiadająca informacje o jego aktualnym miejscu pobytu, mogące przyczynić się do jego odnalezienia, proszona jest o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Poddębicach pod nr tel. 47 845-22-11.

Rysopis: wzrost 188 cm, włosy krótkie koloru ciemnego, szczupłej budowy ciała, oczy niebieskie. Cechy szczególne: niewielkie rozcięcie na czole oraz brak górnej części palca wskazującego lewej ręki.

Mężczyzna w wieku 53 lat, w dniu zaginięcia ubrany był w ciemną kurtkę/kożuch, czarną czapkę, brązową bluzę ,grafitowe spodnie robocze z kieszeniami, czarne buty robocze.

Wszystkie osoby posiadające jakąkolwiek wiedzę o zaginięciu lub miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach tel. 47 845-22-11 lub pod numer alarmowy 112.

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.