HomePowiatCałus od foki, czyli miss wśród zwierząt w Zoo Borysew!

Całus od foki, czyli miss wśród zwierząt w Zoo Borysew!

miss w zoo

Cały świat w jednym miejscu – to tytuł sesji fotograficznej w Zoo Borysew, w której wezmą udział finalistki konkursu Miss Polonia 2023. Wśród kandydatek są trzy reprezentantki województwa łódzkiego.

To kolejny rok z rzędu, w którym kandydatki do tytuły najpiękniejszej, będą fotografować się wśród egzotycznych zwierząt Zoo Borysew. Ubiegłoroczna finalistka Miss Polonia 2022 Krystyna Sokołowska pozowała wśród krokodyli nilowych. I tym razem Zoo Borysew stanie się scenerią najbardziej egzotycznych zakątków świata.

Dwadzieścia kandydatek do tytułu Miss Polonia pojawi się w Borysewie w najbliższą środę 31 maja, o godzinie 11.00.

– Zoo Borysew jest jednym ze sponsorów konkursu Miss Polonia. W ubiegłym roku, kandydatki uznały pobyt w naszym Zoo, jako jedną z najciekawszych przygód w trakcie przygotowań do finału – mówi Andrzej Pabich, właściciel Zoo Borysew.

Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie, którego obecny kształt i misja zostały oparte na ponad 90-letniej tradycji organizacji wyborów najpiękniejszej Polki.

Dla wielu z nich konkurs Miss Polonia był początkiem wspaniałej kariery: Ewa Wachowicz, Rozalia Mancewicz, Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska, Izabella Krzan, Agata Biernat i wiele innych. Obecnie panującą Miss Polonia jest Krystyna Sokołowska. Dwie spośród finalistek: Aneta Kręglicka i Karolina Bielawska uzyskały także tytuły Miss World.

Nowa hydrofornia w W
Kradli auta w Niemcz
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.