HomeTematy dniaWypadki, poszkodowany 16-latek i tir poza autostradą. Sporo pracy dla policji w Poddębicach

Wypadki, poszkodowany 16-latek i tir poza autostradą. Sporo pracy dla policji w Poddębicach

wypadki na drodze

16 marca 2023 roku o godzinie 16:00 w miejscowości Wólka na terenie gminy Wartkowice, kierująca samochodem osobowym marki Ford podczas włączania się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa  przejazdu, prawidłowo jadącemu kierującemu samochodem marki Hyundai. Kobieta w wyniku zdarzenia doprowadziła do bocznego zderzenia pojazdów.

Podobna sytuacja miała miejsce tego samego dnia o godzinie 16:25 w rejonie skrzyżowania ulic Łęczycka – Sienkiewicza w Poddębicach.  Kierująca pojazdem marki Renault podczas wykonywania skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu z przeciwnego kierunku ruchu 16-letniemu kierującemu motorowerem marki Derbi.  Kobieta doprowadziła do bocznego zderzenia pojazdów. W wyniku zdarzenia, osoba małoletnia trafiła do szpitala.

17 marca 2023 roku o godzinie 19:00 w miejscowości Dzierżawy na terenie gminy Wartkowice (Autostrada A2), kierujący zestawem pojazdów jadąc prawym pasem w kierunku Poznania nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Mężczyzna zjechał na pas awaryjny,  stracił panowanie nad pojazdem,  uderzył w bariery ochronne,  a następnie zjechał na pas zieleni. Pojazd uszkodził bariery wraz z słupkami na długości 48 metrów. W wyniku zdarzenia nikt nie doznał obrażeń.

19 marca 2023 roku policjanci z Poddębic na terenie gminy Zadzim zatrzymali do kontroli drogowej dwóch rowerzystów pod wpływem alkoholu. Mężczyźni za swoje nieodpowiedzialne zachowanie otrzymali mandaty karne po 1000 zł.

Prywatna inwestycja
15 kilogramów narko
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.