HomeTylko u nasW Poddębicach dosadnie o Putinie

W Poddębicach dosadnie o Putinie

putin to

Na wielu elewacjach domów, przystankach, słupach ogłoszeniowych a nawet znakach drogowych można zauważyć antyputinowskie hasła. Fakt, że większość napisów jest wulgarna. Ale to najwyraźniej odzwierciedla nastroje mieszkańców. Nie ma co ukrywać, że poddębiczanie (i raczej nie tylko oni) życzą Putinowi jak najgorzej.

Przy jednym z głównych rond w oczy rzuca się duży napis wypisany na kamienicy. Podobnych haseł w mieście jest dużo. Na Zielonej antyputinowskie hasła widnieją na przystankach.

– Powiem szczerze, że nie jestem zwolennikiem takich malunków na murach, czy też przystankach. Jednak w tym przypadku przymykam oko. Chyba trudno byłoby w naszym mieście znaleźć mieszkańca, który sympatyzuje z prezydentem Rosji. To okropne, co on wyprawia. Szkoda jedynie, że ten manifest wyrażany przez te napisy, tak naprawdę nic nie da – usłyszeliśmy.

W Poddębicach przebywa kilkuset Ukraińców. Urzędy w geście solidarności wywiesiły ukraińskie flagi. Przedsiębiorcy zatrudniają uchodźców z Ukrainy. Wielu Ukraińców znalazło schronienie u poddębiczan.

120 lat Ochotniczej
Wstyd! Tyle śmieci
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.