HomeAktualności+Porozmawiajmy w Uniejowie i Poddębicach. Marszałek zaprasza mieszkańców

Porozmawiajmy w Uniejowie i Poddębicach. Marszałek zaprasza mieszkańców

łódzkie na plus

Z nowym rokiem, cieszący się zainteresowaniem cykl spotkań z mieszkańcami „Porozmawiajmy w Łódzkiem”, wraca z nową energią i tematami. Na początek życie w harmonii oraz ogrody ziołowe – taka będzie tematyka warsztatów, na które Urząd Marszałkowski w Łodzi zaprasza już jutro – w środę, 17 stycznia, do Uniejowa i Poddębic. Dla uczestników przygotowane zostały, prowadzone przez ekspertów, zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Tradycyjnie, tak jak w czasie dotychczasowych edycji cyklu „Porozmawiajmy w Łódzkiem”, z mieszkańcami spotka się też Grzegorz Schreiber, marszałek województwa, aby zgodnie z nazwą porozmawiać o naszym województwie.

  • godz. 12-14 – Warsztaty dla seniorów z technik radzenia sobie ze stresem „Znajdź harmonię i spokój”, Uniejów, Dom Pracy Twórczej przy ul. Zamkowej 2A
  • godz. 17-19 – Zajęcia „Eko ogród”, Starostwo Powiatowe w Poddębicach, ul. Łęczycka 16 (poruszane zagadnienia: Ogrody ziołowe: korzyści zdrowotne i ekologiczne”, „Z miłości do smakowitości – stare odmiany warzyw do upraw amatorskich” oraz „Zamawianie nasion hobbystycznych w Krajowym Centrum Roślinnych Zasobów Genowych IHAR-PIB w Radzikowie” oraz część praktyczna).
Studniówka 2024 Tec
W Poddębicach lampy
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.