HomeTematy dniaPolicyjny pościg w Poddębicach!

Policyjny pościg w Poddębicach!

policyjny pościg

Policjanci z Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego patrolowali Poddębice. Na ulicy 1-go Maja zauważyli pojazd, który jak wynikało z uzyskanych informacji, mógł prowadzić nietrzeźwy kierujący. Funkcjonariusze włączyli sygnały świetlno-dźwiękowe, aby zatrzymać samochód.

– Kierowca renault na widok radiowozu gwałtownie przyśpieszył, wyłączył światła, nie zareagował na wydawane polecenia mundurowych. Policjanci podjęli pościg za oddalającym się pojazdem. Sprawcę interwencji zatrzymali dwie ulice dalej. Ścigany kierowca widząc, że nie ma szans na ucieczkę, zjechał na przydrożny parking i wyłączył silnik pojazdu. Mężczyzna był znany policji. Podczas rozmowy, funkcjonariusz wyczuł woń alkoholu. Badanie na stan trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie kierowcy. Po sprawdzeniu danych w policyjnym systemie okazało się, że 28 latek miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych – informuje mł. asp. Sylwia Kaźmierczak, oficer prasowy KPP w Poddębicach.

Policjanci w miejscowości Praga na terenie gminy Poddębice zatrzymali do kontroli drogowej vw polo. Funkcjonariusze wyczuli woń alkoholu od kierującego. Sprawdzili stan trzeźwości, badanie wykazało ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie 57-latka. Podobnie jak w pierwszym przypadku, policjanci sprawdzili dane w systemie. Mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów. O dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd.

<strong>Baletnice w
Robaki spadały z ni
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.