HomeTematy dniaPolicjantka z Poddębic w markecie w Łodzi zauważyła poszukiwanego dilera narkotyków

Policjantka z Poddębic w markecie w Łodzi zauważyła poszukiwanego dilera narkotyków

diler narkotyków

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach doprowadzili do ujawnienia trzech osób poszukiwanych, które sądziły, że są nieuchwytne dla organów ściągania. Za 45-letnim mężczyzną został wydany list gończy. Poszukiwany miał do odbycia karę 2 lat i 10 miesięcy pozbawienia wolności za wprowadzanie do obrotu środków odurzających.

– 16 marca 2023 roku w centrum handlowym w Łodzi, policjantka z wydziału kryminalnego, w czasie wolnym od służby, zauważyła 45-latka i natychmiast zareagowała. Powiadomiła przełożonych, jednocześnie obserwowała przez cały czas mężczyznę, aby „nie zginął z pola widzenia”. Na miejscu interwencji, łódzcy funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanego. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie odbywa zasądzoną wcześniej karę – informuje asp. Sylwia Kaźmierczak, oficer prasowy policji w Poddębicach.

Tego samego dnia poddębiccy funkcjonariusze ujawnili jeszcze dwie osoby. 43-latkę, która unikała odpowiedzialności za popełnione wykroczenia oraz 59-latka, za którym sąd wydał nakaz zatrzymania i doprowadzenia do zakładu karnego. Kobiecie groziła kara w wymiarze 90 dni pozbawienia wolności, mężczyźnie 14 dni.

15 kilogramów narko
Pojechał na koncert
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.