HomePowiatPijana matka wiozła dzieci! Gdy przyjechała do domu, schowała się przed policją na balkonie pod kocem…

Pijana matka wiozła dzieci! Gdy przyjechała do domu, schowała się przed policją na balkonie pod kocem…

pijana matka

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazała się 43-letnia kobieta, która pod wpływem alkoholu przewoziła samochodem synów. Wjeżdżając na teren swojej posesji natknęła się na dzielnicową, która w tym czasie przyjechała skontrolować sytuację w rodzinie. Dzieci trafiły pod opiekę najbliższych.

Do nietypowej sytuacji doszło na terenie gminy Wartkowice. Dzielnicowi złożyli wizytę u jednej z rodzin. Zapukali do domu, jednak nikogo nie zastali. Odjeżdżając zauważyli pojazd, który wjeżdża na drogę dojazdową do posesji. Za kierownicą siedziała znana im 43-latka. Oprócz niej autem podróżowali jej synowie w wieku 9 lat i 16 lat. Po zaparkowaniu, kobieta pośpiesznie udała się do domu.

– Policjanci weszli za nią i  ku ich zdziwieniu, na balkonie zastali skuloną kobietę przykrytą kocem. Od 43-latki funkcjonariusze wyczuli silną woń alkoholu. Kobieta przyznała, że prowadziła pojazd w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało, że miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Trafiła do komisariatu, dzieci zostały przekazane pod opiekę wskazanego członka rodziny – informuje sierż. Alicja Bartczak z KPP w Poddębicach.
Nieodpowiedzialne zachowanie kobiety skutkować będzie postępowaniem karnym za jazdę pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości oraz sprawowaniem opieki na swoimi dziećmi w stanie nietrzeźwości.

Łódzkie na Plus. T
Uprowadził dziecko!
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.