HomePowiatOchroniarze brutalnie pobili gości klubu! Jest akt oskarżenia!

Ochroniarze brutalnie pobili gości klubu! Jest akt oskarżenia!

brutalne pobicie

Ta sprawa była głośna w całym kraju. Ochroniarze jednego z klubów w Uniejowie brutalnie pobili gości.

– Został skierowany do Sądu Rejonowego w Łasku VII Zamiejscowy Wydział Karny w Poddębicach akt oskarżenia przeciwko 5 podejrzanym / 39-letniemu Romanowi N., 30-letniemu Damianowi A., 45-letniemu Przemysławowi S., 28-letniemu Sebastianowi K., 21-letniemu Dawidowi P./ o dokonanie uszkodzenia ciała łącznie 7 pokrzywdzonym w dniu 17 lipca 2022 roku w Uniejowie. Czyny zakwalifikowano z art. 157 par 2 kk oraz art. 217 par 1 kk i grozi za nie kara do 2 lat pozbawienia wolności – informuje prokurator Jolanta Szkilnik z prokuratury okręgowej w Sieradzu.

Sprawa brutalnego pobicia przed klubem w Uniejowie ujrzała światło dzienne, gdy w sieci pojawiło się nagranie wykonane przez świadka. Widać na nim, jak ochroniarze atakują gości, bijąc ich po głowach, kopiąc i uderzając w twarz.

Przypomnijmy, że po zdarzeniu właściciele klubu wydali oświadczenie i zadeklarowali, że bezpieczeństwo gości jest priorytetem. Zakończono współpracę z firmą ochroniarską, która dopuściła się agresywnego zachowania wobec gości.

Łódzkie na plus -
Do okna dobijała si
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.