HomeTematy dniaNietypowa akcja policji w Poddębicach! Dla kierowców jabłko lub cytryna…

Nietypowa akcja policji w Poddębicach! Dla kierowców jabłko lub cytryna…

drogówka poddębice

Jabłko w nagrodę a cytryna dla kierowcy, który nie przestrzegał przepisów ruchu drogowego. Taką akcję przeprowadzili poddębiccy policjanci z okazji Dnia Bezpiecznego Kierowcy. Podczas działań, wręczano kierującym … jabłka i cytryny.

25 lipca 2023 r. przypada dzień św. Krzysztofa – patrona wszystkich kierowców. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach w ramach Dnia Bezpiecznego Kierowcy uświadamiali uczestników ruchu drogowego o tym jak ważne jest zachowanie wzajemnej ostrożności, życzliwości i szacunku na drodze. W trakcie kontroli kierowcy którzy jechali zgodnie z  przepisami byli nagradzani jabłkami. Natomiast kierowców, do których funkcjonariusze mieli zastrzeżenia, częstowali cytryną. Podczas akcji, wyjątkowo tylko dzisiaj zamiast mandatu kierujący mógł mieć kwaśną minę.

Kierujący byli zaskoczeni nietypową kontrolą, ale z uśmiechem na twarzy przyjmowali plastry kwaśnego owocu i ….obiecywali poprawę. Najmłodszym pasażerom policjantki wręczały odblaski oraz inne gadżety. Z okazji „Dnia Bezpiecznego Kierowcy” pragniemy życzyć wszystkim kierowcom, aby pamiętali, że na drodze jest miejsce dla każdego, a bezpieczeństwo w ruchu drogowym w dużej mierze zależy od nas samych. Pamiętajmy, że rozwaga za kierownicą powinna być obecna przez cały rok, a nie tylko 25 lipca.

Groźny azbest na ch
Gwiazdy dla Czystej
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.