HomePowiatKolejne dofinansowanie na infrastrukturę drogową w Powiecie Poddębickim!

Kolejne dofinansowanie na infrastrukturę drogową w Powiecie Poddębickim!

remonty dróg

Powiat Poddębicki pozyskał dofinansowanie w kwocie 3 197 996, 80 zł z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na modernizację dróg powiatowych! W ramach zadania „Remont dróg powiatowych: nr 3705E, nr 3701E, nr 3730E” w 2023 r. zostaną zmodernizowane następujące odcinki:

– 3705 E Brudnów – Psary (gmina Dalików)

– 3701 E odcinek na trasie Niewiesz – Bronów (gmina Poddębice)

– 3730 E Lekaszyn (gmina Uniejów).

Szacowana wartość całkowita to prawie 4 mln zł, z czego prawie 3,2 mln zł stanowi dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

– To kolejne pozyskane środki zewnętrzne, które pozwalają realizować zaplanowane inwestycje. Ogromna wdzięczność i podziękowania dla Pana Premiera Mateusza Morawieckiego za przyznanie tak wysokiego procentowo (jako jednemu z niewielu Samorządów!) dofinansowania i wszystkim Osobom przyjaznym i wspierającym Powiat Poddębicki, a zwłaszcza Panu Posłowi Piotrowi Polakowi Panu Senatorowi Przemysławowi Błaszczykowi – mówi Małgorzata Komajda, Starosta Poddębicki.

– Dzięki środkom z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg dążymy do nieustającej poprawy infrastruktury drogowej na terenie Powiatu. Pozyskane prawie 3,2 mln zł to aż 80 procent dofinansowania na trzy drogi powiatowe! To efekt naszej ciężkiej pracy i ogromnych starań przy tworzeniu projektów – dodaje Piotr Majer, Wicestarosta Poddębicki.

<strong>Cztery nowe
Popis księdza na st
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.