HomeAktualnościJak w komedii… włamał się do domu, zjadł posiłek i zasnął. Rabusia – śpiocha zastała w łóżku właścicielka nieruchomości

Jak w komedii… włamał się do domu, zjadł posiłek i zasnął. Rabusia – śpiocha zastała w łóżku właścicielka nieruchomości

zasnął rabuś

W ręce stróżów prawa z poddębickiej komendy wpadł mężczyzna, który włamał się do jednego z domów na terenie gminy Poddębice. Buszowanie po budynku najwidoczniej zmęczyło 51-letniego mieszkańca powiatu zgierskiego. Mężczyzna po przygotowaniu i zjedzeniu posiłku, zmęczony zasnął. Rabusia śpiącego w łóżku zbudziła właścicielka domu. Włamywacz, po zatrzymaniu przez funkcjonariuszy kontynuował odpoczynek w policyjnym areszcie.

Do zdarzenia doszło w środę, 25 kwietnia w godzinach popołudniowych. Wówczas dyżurny policji otrzymał zgłoszenie dotyczące włamania do jednego z domów na terenie gminy Poddębice. Pod wskazany adres natychmiast pojechali policjanci. Jak ustalili, zgłaszająca po powrocie z pracy do domu zauważyła otwarte drzwi wejściowe. Po wejściu do kuchni zobaczyła także zbite naczynie szklane i pozostałości po zjedzonym posiłku. Kobieta początkowo myślała, że podczas jej nieobecności, w domu przebywał syn, jednakże zaniepokoiło ją chrapanie dobiegające z drugiego pokoju. Zmęczenie najprawdopodobniej zmorzyło mężczyznę, który postanowił przespać się na miejscu włamania. Zgłaszająca widząc śpiącego w łóżku włamywacza poinformowała o swoim odkryciu dyżurnego poddębickiej komendy. Interweniujący policjanci zatrzymali przestępcę. Po przeprowadzeniu badania stanu trzeźwości okazało się, że w organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu. Mieszkaniec powiatu zgierskiego usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem oraz naruszenia miru domowego. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Rolnik kupił ciągn
Kompletnie pijany ki
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.