HomePowiatDar dla policjantów od burmistrza Uniejowa

Dar dla policjantów od burmistrza Uniejowa

dar dla policjantów

Dzięki efektywnej współpracy z urzędem gminy w Uniejowie sprzęt elektroniczny wart ponad 16 tysięcy złotych trafił do komisariatu policji w Uniejowie. Przekazanie przedmiotów, które wspomogą oraz ułatwią codzienną służbę miejscowych funkcjonariuszy, odbyło się na terenie Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej. Burmistrz Uniejowa osobiście wręczył nowoczesny sprzęt kierownictwu Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach.

24 sierpnia 2023 roku w czwartkowe przedpołudnie w  Miejsko-Gminnej Bibliotece w Uniejowie, burmistrz Uniejowa – Józef Kaczmarek podczas spotkania z komendantem powiatowym policji w Poddębicach – młodszym inspektorem Adamem Kolasą oraz komendantem komisariatu  policji w Uniejowie – podkomisarzem Marcinem Dulasem, przekazał nowy sprzęt elektroniczny dla miejscowych funkcjonariuszy.

– W skład przedmiotów, które poprawią komfort codziennej pracy w komisariacie, wchodzi: laptop, notebooki, dalmierz laserowy, przetwornica, drukarka, dysk zewnętrzny, ładowarka akumulatorów, pendrive oraz szafa ze skrytkami. Przekazany sprzęt to rezultat owocnej współpracy z Urzędem Gminy w Uniejowie – mówi mł. asp. Sylwia Kaźmierczak, oficer prasowy policji w Poddębicach.

Czy dyrektor kradła
Koszmarny wypadek! K
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.