HomeŁódzkieAle sypnęło… IMiGW wydał ostrzeżenie I stopnia!

Ale sypnęło… IMiGW wydał ostrzeżenie I stopnia!

ślisko na drogach

Po południu zaczęło tak sypać, że w całym naszym regionie szybko utworzyła się gruba, biała kołderka. Jak zwykle z takiej pogody cieszą się głównie najmłodsi. Kierowcy muszą uważać, bo na drogach jest bardzo niebezpiecznie. I choć poszczególne samorządy zapewniają, że zimowy sprzęt pracuje pełną parą, to mieszkańcy mają swoje zdanie i… umieszczają na portalach społecznościowych fotki nieodśnieżonych dróg i chodników.

Zima ponownie dała się kierowcom we znaki w Łódzkiem. W wielu miejscach doszło do kolizji i wypadków.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 71 w miejscowości Kiełmina, w powiecie zgierskim. Doszło tam do kolizji dwóch osobówek. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

Na drodze ekspresowej S8 w okolicy Wolborza, w powiecie piotrkowskim, przewrócił się bus. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zderzył się z barierami, a następnie auto przewróciło się na bok.

Do kolizji doszło także na DK92 w powiecie kutnowskim. W miejscowości Bedlno zderzyły się dwie ciężarówki.

IMiGW wydał ostrzeżenie meteorologiczne I stopnia dotyczące oblodzenia. Alert obowiązuje w zdecydowanej większości powiatów województwa.

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.