HomeTematy dnia21-latek narkotyki schował w etui od okularów

21-latek narkotyki schował w etui od okularów

kajdanki

Poddębiccy policjanci podczas patrolu miejscowości Praga zwrócili uwagę na osobowego volkswagena. Podczas kontroli okazało się, że siedzący za kierownicą 21- latek poruszał się bez wymaganych uprawnień do kierowania oraz nie miał zapiętych pasów. W trakcie sprawdzenia pojazdu okazało się, że w etui od okularów znajdują się torebki z kryształkami i białym proszkiem. Mężczyzna odpowie nie tylko za posiadanie środków odurzających, ale także za popełnione wykroczenia.

W środę, 16 sierpnia 2023 roku, po godzinie 17:00 policjanci ruchu drogowego poddębickiej komendy w miejscowości Praga zwrócili uwagę na kierującego vw. Funkcjonariusze zatrzymali auto do kontroli. Za kierownicą siedział 21- letni mieszkaniec powiatu poddębickiego, który na widok policjantów zaczął zachowywać się nerwowo. Szybko wyszło na jaw, z jakiego powodu mógł czuć się nieswojo.

– Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdem mechanicznym. Dodatkowo poruszał się bez zapiętych pasów, a jego pojazd nie posiadał obowiązkowego wyposażenia. Jednak to nie był koniec kłopotów 21-latka. Policjanci w pojeździe znaleźli etui od okularów, a w nim torebki z kryształkami oraz białym proszkiem. Mężczyzna tłumaczył mundurowym, że niedawno zakupił pojazd i musiał go nabyć wraz z narkotykami – informuje sierżant Alicja Bartczak.
Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i przewieźli do poddębickiej komendy. Tam sprawdzili ujawnione substancje, które po zbadaniu testerem okazały się metamfetaminą.  Mundurowi dokładnie je zważyli i zabezpieczyli do dalszych celów procesowych.
Zatrzymany 21-latek odpowie teraz za przestępstwo posiadania środków odurzających oraz za popełnione wykroczenia.

Festiwal 24 Kolory P
Dlaczego to tak dłu
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.