HomeWażneW Poddębicach „Bieg o życie”

W Poddębicach „Bieg o życie”

bieg o życie

Ruszyły zapisy na wydarzenie pod nazwą „Bieg o Życie”. Przedsięwzięcie odbędzie się 3 marca 2024 roku o godzinie 11:00 w Poddębicach. Celem jest pozyskanie środków na rehabilitację Krzysztofa Sobieraja – funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach.

„Bieg o Życie” to wyjątkowa inicjatywa, w której wszyscy zawodnicy czują się zwycięzcami, a każdy jego uczestnik może pomagać. Zebrane środki pochodzące z opłaty wpisowej zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów rehabilitacji funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach młodszego aspiranta Krzysztofa Sobieraja, który podczas pełnionej służby, wskutek potrącenia przez kierującego doznał bardzo poważnych obrażeń.

Na zawodników czeka bieg na dystansie 5 kilometrów oraz liczne atrakcje. Wydarzenie otworzy szkolenie z zasad zachowania się w sytuacjach zagrożenia, które poprowadzi Soke Maciej Grubski 9 Dan Karate Combat oraz asystenci z Centrum Promocji Sportu i Rekreacji DRAGON. W programie przewidziano także licytacje przedmiotów przekazanych przez partnerów akcji. Każdy uczestnik biegu otrzyma pamiątkowy medal oraz szereg upominków.
Organizatorami wydarzenia są Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach oraz Klub Biegacza Zdyszani.pl.
Więcej szczegółów oraz informacji dotyczących zapisów TUTAJ

Jest to bieg, w którym wszyscy są zwycięzcami, a w szczególności Krzysiek!

Do zobaczenia na trasie „Biegu o Życie”!

Protestów rolników
„Tak nie da się m
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.