HomeTematy dniaPracowity tydzień policjantów

Pracowity tydzień policjantów

policja poddębice

W Zadzimiu 71-letni kierowca na skrzyżowaniu nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w stalowo-betonowy płot. Mężczyznę przetransportowano Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Łodzi.

Z kolei na terenie gm. Wartkowice policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty. Kierujący pojazdem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu cykliście. Właściciel jednośladu trafił do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki ford na skrzyżowaniu dróg, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzyście, który poruszał się drogą dla rowerów. 58-letni cyklista trafił do szpitala w Poddębicach. Właściciel forda był trzeźwy.

Również na terenie gminy Wartkowice policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 34-latka kierującego rowerem. Od rozmówcy wyczuli woń alkoholu. Mężczyzna miał ponad 2,4 promila w organiźmie. Cyklista został ukarany mandatem w wysokości 2500zł.

Podobny scenariusz miał miejsce na terenie gminy Poddębice. 33-latek jechał rowerem pod wpływem alkoholu. Policjanci wykonali badanie stanu trzeźwości, które wykazało ponad 2,5 promila w organiźmie. Na rowerzystę także nałożono wysoki mandat.

"Społem" zaprasza d
Budynek Geotermii zn
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.