HomePrzeczytaj teżAmfetamina na stole, marihuana w komodzie. Narkotyki były nawet w zamrażarce…

Amfetamina na stole, marihuana w komodzie. Narkotyki były nawet w zamrażarce…

amfetamina

Wspólne działania funkcjonariuszy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi i powiatowej w Poddębicach doprowadziły do zatrzymania dwóch osób, które odpowiedzą za posiadanie narkotyków. Mężczyzna dodatkowo był poszukiwany za włamania. Kobieta z kolei odpowie za posiadanie znacznej ilości substancji zabronionych.

Od pewnego czasu kryminalni rozpracowywali środowisko związane z przestępczością narkotykową. Z każdym dniem zawężali krąg osób podejrzewanych o posiadanie substancji zabronionych. 10 stycznia 2024 roku funkcjonariusze pojawili się w jednym z mieszkań przy ulicy Krasickiego w Poddębicach, gdzie drzwi otworzyła właścicielka mieszkania, kompletnie zaskoczona wizytą stróżów prawa. Szybko wyszło na jaw, czym było spowodowane nerwowe zachowanie kobiety.

Na stole policjanci znaleźli amfetaminę. Podczas przeszukania lokalu dodatkowo zabezpieczono marihuanę znalezioną w komodzie. Poza tym w szafie funkcjonariusze zabezpieczyli MDMA, a także kolejne porcje amfetaminy. Wnikliwe przeszukanie pomieszczeń pozwoliło kryminalnym zabezpieczyć kolejne narkotyki, które znajdowały się w zamrażarce, to jest amfetamina oraz MDMA.

Ponadto w lokalu przebywał mężczyzna, który jak okazało się był poszukiwany za liczne kradzieże i włamania. 40 – latek miał schowaną w kieszeni marihuanę. Za posiadanie narkotyków grozi mężczyźnie do 3 lat pozbawienia wolności, a za wspomniane przestępstwa do 2 lat pozbawienia wolności. 24 – letnia właścicielka mieszkania odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków, łącznie 128 gramów substancji zabronionych. Oboje mieli już w przeszłości konflikt z prawem. Dodatkowo policjanci na terenie mieszkania zabezpieczyli dilerki oraz wagę do porcjowania narkotyków.

W związku z powyższym mężczyzna został doprowadzony do zakładu karnego, a wobec kobiety decyzją prokuratora zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Z siekierą zaatakow
Łódzkie na PLUS. M
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.